Повідомте про події та творчих людей у Вашому місті, селі, районі! Ласкаво просимо до КОЛА!
Поділитись
19-12-2008 12:00    творчі ресурси черкащини
Освітні заклади та організації культури та мистецтвЧеркаське музичне училище імені С.С.Гулака-Артемовського
 
Один з найкращих мистецьких навчальних закладів не тільки Шевченкового краю, а й  України. В його стінах формується музична еліта, удосконалюють свій талант ті, кому самим Богом дано відчуття гармонії звуків.
Досвідчені викладачі училища окриляють юнацькі мрії своїх вихованців, надають їм впевненості, готують їх до великого життя в музиці.
Вже скоро пів століття педагогічний та студентський колективи училища творять історію, вписуючи сторінку за сторінкою, слово за словом його славні здобутки, напрацювання та звершення.
Черкаське музичне училище ім.С.С.Гулака-Артемовського готує фахівців зі спеціальності “Музичне мистецтво” за спеціалізаціями:
- фортепіано;
- оркестрові струнні інструменти;
- оркестрові духові та ударні інструменти;
- народні інструменти;
- хорове диригування;
- теорія музики;
- музичне мистецтво естради.
За 47 років у стінах училища підготовлено більше 6 тисяч молодих спеціалістів  різних спеціалізацій, більшість яких працюють в мистецьких колективах та дитячих школах естетичного виховання області. 

Телефон: (0472) 37-42-48 , 37-54-98, 37-05-85 (приймальна комісія)
e-mail: muza-p@neocm.com
www: http://www.cherkasy-music-art.org.ua
Поштова адреса:   вул. Байди Вишневецького, 6, Черкаси, 18000

Art студія "Глорія"
Від 4-х років і до... Без огляду на вік викладачі Art студії "Глорії" О.П.Жук, А.Ю.Гонца та викладач-методист Г.Ю. Чуприна навчають малюнку, живопису, композиції, паперовій пластиці, ліпленню.  Тут можна підготуватись до вступу у профільні навчальні заклади, отримати допомогу у виконанні творчих завдань з малюнку та живопису, вдосконалити майстерність у малюнку та живопису натурних постановок, пройти майстер-класи з унікальних технік образотворчого мистецтва.

Телефон: (063) 389 27 76
e-mail: asya@gontsa.com
www:
Поштова адреса:
вул. Добровольського, 1, каб. 124 - 127, Черкаси

Черкаський художньо-технічний коледж
Вищий навчальний заклад І-ІІ рівня акредитації дає можливість навчатися на стаціонарі та заочно, на базі повної (11 кл.) та базової (9 кл.) середньої освіти. Відділення декоративно-прикладного мистецтва готує фахівців молодших спеціалістів за спеціалізаціями: "декоративно-прикладне мистецтво", "дизайн середовища", "перукарське мистецтво та джекоративна косметика", "архітектурне проектування та інтер'єр".
На базі коледжу ведеться підготовка кваліфікованих робітників на державній формі навчання за спеціальностями: "перукар(перукар-модельєр)", "флорист", "пізажист, манікюрниця". 

Телефон: (0472) 66 17 33
e-mail: chhtk@ukr.net
WWW:  www.chtk.ck.ua
Поштова адреса: вул. Сумгаїтська, 13, Черкаси, 18029


СМІЛА
Дитяча школа мистецтв
Це один з найповажніших навчальних закладів початкового мистецького виховання на Черкащині. У квітні 2011-го ДШМ відзначила 55 років від дня свого заснування. Вже кілька поколінь смілян перші кроки до творчості роблять в класах саме цього навчального закладу, який пропонує навчитися гри на музичних інструментах, співу, образотворчому, театральному мистецтву, хореографії. Випускники ДШМ поповнюють лави студентів навчальних закладів культури і мистецтв, творчі колективи школи є прикрасою практично всіх культурно-мистецьких заходів міста. Зокрема, мало яка святкова подія обходиться без ансамблю спортивного  бального танцю «Пролісок» (керівник Цибко О.Ю.), зразкового танцювального ансамблю «Сміляночка» (керівник Васильєва Л.І.), інструментальних та вокально-інструментальних колективів за участю учнів та їхніх викладачів.

Телефон/факс: (04740) 4 24 95, 4 25 31
e-mail:
WWW:
Поштова адреса:
вул. Леніна, 20, Сміла Дитяча музична школа №2

Телефон/факс: (04740)3 71 07
e-mail:
WWW:
Поштова адреса:
вул. Краснопресненська,2, Сміла

ЧЕРКАСИ       

Ще статті на темуНОВИНИ, ПОДІЇ

03 грудня
13:17 У кожного свій шлях до мистецтва, в тому числі до мистецтва вишивки. Одні починають вишивати ще в дитинстві, інші вже в зрілому віці під впливом творів знаних майстрів, або в час випробувань...

12:57 35 років від дня свого народження відзначила Обласна бібліотека для юнацтва імені Василя Симоненка. Ставши з самого свого відкриття одним з найулюбленіших місць спілкування для молоді, бібліотека і через десятиріччя, не зважаючи на суспільні, інформаційні шторми, утримує це лідерство, сміливо дивиться в майбутнє, відкриваючи перед своїми читачами нові горизонти Світу Книги.

12:48 Здається, перерва надто затяглася...

13 вересня
16:02 Хор імені Миколи Лисенка з Утрехту (Голандія) співав для черкащан українські пісні. Це перші гастролі унікального — українського без українців — колективу містами Центральної та Східної України. Ця зворушлива подія зібрала повний зал Черкаської обласної філармонії.

15:34 Свої перші півстоліття Юрій Прокопчук,артист Черкаського академічного обласного музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка відзначив творчим вечором-бенефісом в колі родини, колег та шанувальників його оригінальної творчості.

15:11 Акція “Родченко-120” відбулася у Черкаському художньому музеї. Присвячена вона 120-річчю від дня народження Олександра Родченка, засновнику жанру політико-соціального та рекламного плаката в перші роки радянської влади, художнику, фотографу, співавтору Володимира Маяковського. До акції, яка проходить в рамках Московського міжнародного бієнале графічного дизайну “Золота бджола” приєдналися провідні картинні галереї Росії та світу.

18 липня
15:35 "Тут мав би співати Державний заслужений академічний Черкаський народний хор", - це перефразування стандартної рекламної формули і матеріал від Лева Хмельковського, редактора українського тижневика "Свобода" із США, читайте як постскриптум до недавньої презентації влади (чи все ж культури?) Черкащини в США.

01 липня
12:08 "Неможливе мистецтво" від Ярослава Гладкого – виставку унікальних дереворитів представляє Черкаський художній музей. Перша у Черкасах виставка майстра, який знайшов у Подніпров'ї коріння свого давнього роду.

11:45 „Символи мого народу” – у Черкаському художньому музеї виставка витинанок Віктора Співака. Його роботи є втіленням нового рівня традиційного уявлення споконвічних традицій давнього українського мистецтва.

24 червня
09:05 «Заслужений академічний Черкаський народний хор виявився чужим на Бруклінському фестивалі, а міг би…» Враження від перебування делегації з Черкащини у США від Лева Хмельковського, провідного редактора найстарішої газети українців закордоння «Свобода».

06 червня
00:50 І знову Кам'янка - центр музичного Всесвіту. У останній день 22-го Міжнародного фестивалю "Музичні прем'єри сезону", який відбувався в Києві у містечку над Тясмином засяяло справжнє мистецьке сузір'я - всесвітньо відомі музиканти з Росії, Італії, Німеччини грали для кам'янчан і слухали юних кам'янських колег.

28 травня
14:28 Черкаський художній музей відзначає 20-річчя від дня створення. Він наймолодший в Україні, але один з найдинамічніших, найцікавіших для відвідувачів.

17 травня
14:00 Гран-прі всеукраїнського хорового фестивалю – у черкаського «Канону»! Кришталеві писанки – відзнаки переможців IX Всеукраїнського фестивалю «Наддніпрянські пасхальні піснеспіви» – привезли до Черкас з творчої поїздки до Дніпропетровська артисти камерного хору «Канон».

13:18 Одинаки й родини! Усі – на «Кайдашеві гостини»! Фольклорне свято, назване на честь героїв Івана Нечуя-Левицького, відбулося у Корсуні-Шевченківському.

13:08 55-річчя від дня заснування відзначила Корсунь-Шевченківська дитяча школа мистецтв

12:53 «У колі муз» разом – актори Черкаського музично-драматичного театру та учні гуманітарно-правового ліцею.

11 травня
13:19 19 травня вперше у Черкасах на "Ніч музеїв" - запрошує Черкаський художній музей. Свято триватиме до опівночі!

13:00 19 травня у Медведівці на Чигиринщині відзначатимуть 244 річницю від початку "Коліївщини" та вшановуватимуть пам'ять свого героїчного земляка козацького ватажка Максима Залізняка

12:41 15 травня о 15.00 у бібліотеці і мені Лесі Українки - презентація двотомного путівника "Польські замки і резиденції в Україні", створеного журналістом та мандрівником Дмитром Антонюком та виданого видавництвом "Грані-Т"

03 травня
11:37 Черкаський симфонічний – перші кроки творчого шляху відбулися. Слухачі благословили новий колектив оплесками й квітами, справа за владним благословінням - офіційними документами.